Roll-up Banner

Posh Reklam Roll-up Banner

Roll-up Banner Çeşitleri

Reklam ve tanıtım faaliyetleri, firmanızın müşteri potansiyelini artırmaya yardımcı olur. Yeni bir firmanın veya mevcut bir firmanın tanıtımı için farklı reklam yöntemleri tercih edilebilir.

Roll-up Banner

Dijital reklam ürünleri ve tabelalar gibi, müşterilere firmanız hakkında bilgi veren birçok seçeneğe Posh Reklam ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz. Reklam faaliyetlerinizde değerlendirebileceğiniz roll-up banner ürünlerine tam hizmet garantisi ile ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Roll Up Banner Nedir?

Roll Up Banner Nedir?

Roll up banner’lar fuar, Avm ve reklam faaliyeti amacıyla her yerde kullanılabilecek olan ürünlerdir. Genelde alüminyum malzemeden üretildikleri için bu ürünler hafif bir yapıya sahiptir.

Makaralı bir sistemi bulunan ürünler, dilediğiniz görsellerle süslenebilir. Aşağı ve yukarı hareket eden özel sistem, görsele zarar vermez. Pratik ve kullanışlı bir reklam malzemesidir. Roll-up banner sayesinde müşterilerinize vermek istediğiniz mesajı yazılı ve görsel olarak iletebilirsiniz. Firmanızın renk ve logosunu taşıyan roll-up banner’lar ile etkili bir şekilde reklamınızı hedef kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Roll Up Banner Avantajları Nelerdir?

Roll up banner firmaların reklamcılık faaliyetlerinde birçok avantaj sağlar. Bu avantajlar arasında:

  • Fazla yer kaplamayan ve taşıması kolay olan ürünlerdir.
  • Farklı malzemelerden üretilebilir.
  • Ölçüleri istediğiniz boyutlarda tasarlanabilir.
  • Görsel olarak dilediğiniz materyaller kullanılabilir.
  • Roll up banner reklam faaliyetleri arasında en ekonomik olan seçeneklerden biridir.
  • Makara sistemiyle kullanılmadığı zamanlarda kapatılabilir. Depolamak için özel bez çantasında tutabilirsiniz.
Kurum ve kuruluşların tanıtımı için kullanmak istediğiniz reklam ürünlerine Posh Reklam ile ulaşabilirsiniz. Taleplerinizi Posh Reklam’ın profesyonel ekibine ileterek, en kullanışlı roll-up banner seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

Roll Up Banner Avantajları Nelerdir?
Roll Up Banner Fiyatları

Roll Up Banner Fiyatları

Roll up banner fiyatları ürün özelliklerine ve ölçülerine göre değişir. Kullanacağınız yere göre özel ölçülerde üretim yapılabilir.

İstenen renk ve mesajın yazılı olduğu görsellerle tasarım hazırlanabilir. Kuruluşlarınızın reklam ve tanıtım ürünlerini Posh Reklam’dan satın alabilirsiniz. Posh Reklam ile talepleriniz eksiksiz ve zamanında hazırlanarak uygun koşullarda size ulaştırılır. Uzun yıllardır bu alanda çalışan Posh Reklam, müşteri memnuniyetine önem veren anlayışıyla öne çıkar. Roll up banner fiyatları ve diğer reklamcılık ürünleri için siz de Posh Reklam’ı tercih edebilirsiniz.

Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.