Maltepe Dijital Baskı

9 Nisan 2019
1951 Views

Maltepe Dijital Baskı

Dijital baskı reklam sektörünün, açık hava reklamcılığının en önemli, hatta olamazsa olmazıdır. Açık hava reklamcılığının olmazsa olmazı olan dijital baskı makinalarımızla sizlere hizmet vermeye her zaman hazırız. Dijital baskı sayesinde bilgisayar ortamında hazırlanan reklam ve tanıtım görselleri kolaylıkla dijital baskı makinaları aracılığıyla basılarak kullanıma hazır hale getirilir. Dijital baskı hizmetimizle müşterilerimize iç mekan kalitesinde, ekonomik fiyatlara, yüksek çözünürlüklü ve kaliteli baskılar sunuyoruz. Folyo , Vinil , One Way Vision , Mesh , Magnet i Kanvas gibi malzemelere baskı yapabiliyoruz. Ayrıca duba , roll-up , alüminyum çerçeve , örümcek stand , gibi ürünleri de müşterilerimize sunuyoruz.

Ayrıca dijital baskı makinası olmayan reklamcılara özel fiyatlarımızla fason dijital baskı hizmeti veriyoruz. Maltepe dijital baskı hizmeti.

Dijital Baskı nedir diye soracak olursanız, Dijital baskı dijital bazlı görselin doğrudan çeşitli materyallerin üzerine basılması. Genellikle profesyonel baskı küçük işlerin masaüstü yayıncılık ve diğer dijital kaynakları basılı kullanarak büyük formatlı ve/veya yüksek hacimli lazer veya mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile basılma işlemidir. https://tr.wikipedia.org/wiki/Dijital_bask%C4%B1