Folyo Baskı

Posh Reklam Folyo Baskı

Folyo Baskı Çeşitleri

Markanızın tanınırlığını artırmak ve en başarılı pazarlama stratejilerini hayata geçirmek için sizler de Posh Reklam ile irtibata geçebilirsiniz.

Folyo Baskı

Dijital baskı işlemlerinde kullanılan folyo baskı, PVC malzeme üzerine gerçekleştirilir. Arkası yapışkanlı bir sticker malzemesi olarak da tabir edilen bu ürünler, geleneksel reklamcılık için oldukça önem taşımaktadır. Başka herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymadan istenilen yüzeye yapışması, folyo baskıların birçok alanda kullanılabilmesini sağlar. Günlük hayatta birçok yerde karşılaşılan bu materyaller; firmaların kendilerini, hizmetlerini ve kampanyalarını geniş kitlelere iletmelerinde kullanılır. Bir mağazanın camında, AVM içerisinde, reklam panolarında, otobüs duraklarında ve daha birçok noktada sıkça karşılaşılan folyo baskılar, ihtiyaca göre tasarlanır. Markalar; isimlerinin, logolarının, hizmetlerinin ve iletişim bilgilerinin yer aldığı bir tasarımı yapışkanlı PVC malzeme üzerine bastırılması ile hemen kullanabilmektedir.

Özel Tasarımlı <span>Folyo Baskı</span>
Size Özel

Özel Tasarımlı Folyo Baskı

Dijital baskı türlerinden biri olan folyo baskı, uzun ömürlü ve düşük maliyetli olmasıyla bilinmektedir.

İç ve dış mekan kullanımları için uygun koşullara sahip olan bu malzemeler, üzerlerine istenilen tasarımın baskılanması ile markaya özel hale getirilmektedir. Bilgisayar ortamında, özel programlar aracılığı ile markanıza ve hizmetlerinize özel tasarlanan metin ve görseller özel bir teknik ve cihazla yüksek kalitede folyo üzerine baskılanmaktadır. Yapışkanlı olarak hazırlanan bu afişleri işletmenizin dilediğiniz noktasına asarak markanızın isim değerini artırabilir, daha geniş kitlelere hitap edebilir ve kurumsal bir kimlik kazanma noktasında başarılı bir adım atabilirsiniz. Hem dekoratif hem de tanıtım amacıyla tercih edilen folyo baskı ile firmanızın kurumsallaşma yolunda attığı adımları destekleyebilirsiniz.

Kaliteli Baskılama Mekanizması

Posh Reklam yeni nesil teknolojik cihazlar, kaliteli materyaller ve alanında uzman personeller ile ihtiyacınız doğrultusunda tam hizmet gerçekleştirir.

Uzun yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Posh Reklam, ihtiyaçlarınıza en hızlı ve güvenilir şekilde yanıt verir. Sizler hizmetlerinizden, ürünlerinizden, kampanya ve fırsatlarınızdan geniş kitleleri haberdar etmek istiyorsanız, dijital baskı mekanizmalarından yararlanarak folyo baskı işlemleri ile kaliteli bir reklam gerçekleştirebilirsiniz. Uzun soluklu ve dikkat çekici bir yöntem olarak ön plana çıkan bu işlem, Posh Reklam profesyonelliği ile büyük bir titizlik ve hassasiyetle yürütülür.

Kaliteli Baskılama Mekanizması
Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.    Gönder
    WhatsApp
    Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?