Kağıt Baskı

Posh Reklam Kağıt Baskı

Kağıt Baskı Çeşitleri

Dijital baskı ürünlerinden biri olan kağıt baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımın kaliteli materyaller kullanılarak kağıtlara aktarılmasıdır.

Kağıt Baskı

Birçok firma, etkili bir reklam aracı olarak kağıt baskılardan yararlanır. Sizler de markanızın ismini, logosun ve sloganını bastırarak isminizi geniş kitlelere duyurabilir, ihtiyaç halinde akla ilk gelen isim olabilirsiniz. Baskı makinesi içerisine yerleştirilen mürekkebin kullanılacak kağıda en iyi şekilde tutunabilmesi için kullanılan materyallerin kaliteli olması gerekir. Bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların birebir olarak kağıda yansıtılması ile elde edilen kağıtları ister broşür ister afiş isterseniz pankart olarak kullanabilirsiniz. Farklı kağıtlar kullanılarak hazırlanan bu tasarımlar, markalar tarafından farklı alanlarda kullanılmak üzere tercih edilir.

 

 

Özgün Tasarımlı Kağıt Baskılar

Özgün Tasarımlı Kağıt Baskılar

Baskılama sistemi kullanılırken cihazın sağlam ve beklentiyi karşılayan özelliklere sahip olması, kullanılan kağıdın pürüzsüz ve istenilen yüzeye sahip olması gerekir.

Şablonun dijital ortamdan birebir olarak kağıda yansıtılması ile elde edilen baskı ürünleri, firmaların isimlerini geniş kitlelere ulaştırmasında etkili olur. Birbirinden farklı hamur sınıfına sahip olan kağıtlar arasında ihtiyacınıza, firmanıza ve bütçenize uygun olanla kusursuz bir sonuç ortaya çıkarabilirsiniz. Markanıza ait bilgilerin yer aldığı baskıların yanı sıra ürün ve hizmetlerinizin tanıtımının yapıldığı baskıları da tercih edebilirsiniz. İstenilen ebat ve özelliklerde hazırlanabilen kağıt baskı ürünleri ile markanızın ismini temsil eden ürünlere sahip olabilirsiniz. Özgün tasarımı ve amaca yönelik içeriği ile kağıt baskıları tercih ederek, sizler de ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Kağıt Baskılar

Uzun yıllardır reklamcılık sektöründe gösterdiği üstün performansıyla adından söz ettiren Posh Reklam, tam hizmet anlayışı ile hareket ederek müşterilerine yüzde yüz memnuniyet sunar.

Son teknolojik baskı makineleri ile birbirinden kaliteli kağıt baskılar hazırlanır. İç ve dış mekanlarda tercih edilen bu ürünler ile markanızın ihtiyaç duyduğu reklam projesini hayata geçirebilirsiniz. İstediğiniz renk ve tasarım ile hazırlanabilen bu materyaller, markanızın isim değerini daha üst seviyelere taşımak noktasında ihtiyaç duyduğunuz desteği sizlere sunar. Dış mekan için kullanılan kağıt baskı ürünlerinin hava koşullarına ve suya dayanıklı bir performans sergilemesi oldukça önemlidir. Bu noktada kaliteli ve dayanıklı baskı malzemeleri ile sizler de firmanızın ismini geniş kitlelere ulaştırabilir, Posh Reklam’ın sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Kağıt Baskılar
Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.    Gönder
    WhatsApp
    Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?