Hediyelik Setler

Posh Reklam Hediyelik Setler

Promosyon Hediyelik Setler Çeşitleri

Firmaların müşteriler tarafından bilinmesini ve tercih edilmesini sağlamak amacıyla promosyon faaliyetleri kapsamında hediyelik setler kullanılır.

Hediyelik Setler

Firmanın üretim yaptığı alanlara veya hedeflediği müşterilere göre hediyelik setler belirlenebilir. Kaliteli ürünlerle marka adınızı öne çıkarabilirsiniz. Yılların tecrübesi ve birikimiyle kurumsal firmanızın ve kamuya ait kuruluşların reklam konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veren Posh Reklam’ı tercih edebilirsiniz. Reklam konusunda tam hizmet anlayışıyla çalışıldığı için firmanıza gereken tabeladan dijital baskıya kadar her türlü desteği bir arada sağlayabilirsiniz.

Hediyelik Setler Hangi Ürünlerden Seçilebilir?

Hediyelik Setler Hangi Ürünlerden Seçilebilir?

Hediyelik setler firmanızın özelliklerine ve hitap ettiği kitleye göre belirleyebileceğiniz alternatiflerden oluşur.

Bunlar arasında; ajanda, kalem, takvim, defter, organizer gibi ürünlerin yanında son teknolojiyi takip eden usb ve powerbank de yer alır. Ayrıca hediyelik setler kullanılacağı yere göre belirlenebilir. Tanıtım ve açılış gibi faaliyetlerde baskılı balon, çanta ve kalemler tercih edilebilir. Müşterilerin ilgi alanına göre özel hediyelik setler de hazırlanabilir. Firmanızın reklamı amacıyla bütçeniz ve taleplerinize uygun  farklı kategorilerdeki ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Hediyelik Setlerin Avantajları

Hediyelik setler reklam ve tanıtım amacıyla en sık tercih edilen seçeneklerdendir. Hedef kitlenize ulaşmak ve memnuniyet sağlamak için bu setlerden yardım alabilirsiniz.

Hediye setlerin avantajları arasında şunlar sayılır:

 • Müşterilerinize göre farklı ürünleri set haline getirme şansı sunar.
 • Firmanın özellikleri düşünülerek özel tasarımlar yapılabilir.
 • Akılda kalıcılığı sağlayan bir uygulamadır.
 • Bütçenize uygun olarak ürün seçebilirsiniz. Bu durum reklam maliyetlerinizi düşürmeye yardımcı olabilir.
 • Hediye setleri marka bilincini oluşturmak açısından da kullanılan bir yöntemdir.

Hediyelik Setlerin Avantajları
Hediyelik Setlerin Kullanımı

Hediyelik Setlerin Kullanımı

Firmalar çalıştığı sektör fark etmeksizin promosyon faaliyetleri içerisinde bulunur. Bu amaçla farklı ürün gruplarından oluşan hediyelik setlerle daha fazla kişiye ulaşmayı hedefler.

Markanın logosu ya da adının olduğu ürünler sayesinde tanıtım alanı genişler. Hediyelik setlerin kullanım amacı müşterilerin bilinçaltına etki ederek akılda kalıcılığını artırmaktır. Bu sayede satın alma davranışlarını markaya yönlendirmiş olursunuz. Yeni kurulan kurumunuzun tanıtımı veya mevcut firmanızın reklam faaliyetleri kapsamında Posh Reklam ürünlerini inceleyebilirsiniz. Zamanında ve sorunsuz teslim hizmetinden yararlanmak için beğendiğiniz hediyelik setler ve diğer alternatifleri hemen sipariş verebilirsiniz.

Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.  Gönder
  WhatsApp
  Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?