Ofset Baskı

Posh Reklam Ofset Baskı

Ofset Baskı Çeşitleri

Dünyada en fazla kullanılan baskı sistemi olarak kabul edilen ofset baskı, yüksek hızı sayesinde sıklıkla tercih edilen bir baskı türüdür.

Ortaya çıktığı 1904 senesinden bu yana sürekli geliştirilerek yeni alanlara uyarlanan bu baskı tekniği, Ofset baskı nedir sorusuna hata payı az özel bir baskı tekniği olarak cevap verir. Ofset baskı ile belirli gramaja kadar olan her çeşit kağıda başarılı bir biçimde baskı yapabilmek mümkündür. Su ve mürekkebin birbirine karışmaması ilkesine dayanan bu baskı çeşidi, tabaka ofset ve web ofset baskı olarak ikiye ayrılır.

Tabaka ofset baskı, katalog, broşür, kartvizit, dergi ve poster gibi ürünlerin basılmasında kullanılır. Bu teknikle tabaka halindeki birbirinden farklı pek çok kağıda baskı yapılabilir. Web ofset baskı ise genellikle gazete, kitap, dergi, katalog gibi işlerin baskısında kullanılır ve bobin kağıda baskı yapılır. Hızlı ve fiyat olarak avantajlı olduğu için sıklıkla tercih edilen bu yöntem, gün geçtikçe gelişimine devam eden baskı türlerinden bir tanesi olarak bilinir.

Posh Reklam Ofset Baskı Seçenekleri

Firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm reklam malzemelerini edinebileceğiniz Posh Reklam, uzman kadrosu ile hizmet verir. Ofset baskı tekniği ile sunduğumuz kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf, cepli dosya, katalog, broşür, etiket ve matbuu evrak ürünlerimizle istediğiniz her an yanınızda oluruz. Farklı işlemler için farklı firma arayışına girmeden tek seferde tüm reklam ihtiyacınızı karşılamak için Posh Reklam ayrıcalıklarını tercih edebilirsiniz.

Posh Reklam olarak istediğiniz ürünlerin tasarım aşamasından baskı aşamasına kadar ilerleyen süreçlerinde uzman kadromuzla üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapıyoruz. Baskı sonrası için gerekli olan titizliği, sorunsuz ürün tedariği için de gösteriyoruz. Uzun soluklu çözüm ortaklığı için şart olan kaliteli üretimi sizlere en hızlı ve eksiksiz biçimde ulaştırmayı hedefliyoruz. Kaliteden kesinlikle ödün vermeden ortaya çıkardığımız ürünlerimizi referans olarak kabul ederek hizmet veriyoruz. Çeşitli revizeler sonucu ürünlerin yeni hallerini ortaya çıkarmaktan çekinmiyor, gerek görüldüğü takdirde yeniden üretime giriyoruz.

Kaliteli Ofset Baskı Ürünleri

Kurumsal firmalar ve kamu kuruluşlarından aldığımız destekle Posh Reklam çatısı altında istediğiniz ofset baskı ürünlerini sizlere tedarik ediyoruz. Reklam alanında ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için hizmet veriyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte çıktığımız yolda baskı ve reklam süreçlerinin her aşamasında sizlere destek oluyoruz.

Posh Reklam olarak geniş bir kullanım alanına sahip olan ofset baskı sayesinde firmanız için gerekli olan ürünleri kısa sürede hazırlayarak teslim ediyoruz. Hem renkli hem de siyah beyaz baskılar için ideal olan ofset baskı ile, çeşitli ürün gruplarını kolaylıkla tasarlayıp ortaya çıkarıyoruz. Kaliteli baskılar için tercih etmeniz gereken baskı tekniğini başarıyla uygulayarak, seçtiğiniz ürünlerin tam halini sizlere kusursuz biçimde sunuyoruz.

Baskı ve Reklamda Sürdürülebilir Kalite

Sürdürülebilir kaliteli hizmet anlayışı, Posh Reklam olarak önem verdiğimiz ilkelerin başında gelir. İşletmenizin tanıtımı için ihtiyaç duyduğunuz kartvizit, broşür ve katalog gibi ürünler başta olmak üzere çeşitli ofset baskı ürünlerine Posh Reklam sayesinde ulaşmanız mümkündür. Şık görünüme ve tasarıma sahip birbirinden güzel ürün örneklerini incelemek ve seçim yapmak için bize hemen ulaşabilirsiniz. Taleplerinize uygun olan ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Siz de firmanız için ofset baskı yardımı alacağınız bir ajans arayışında iseniz, hemen Posh Reklam ile iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyat tekliflerinden yararlanarak firmanıza uygun olan hizmeti kolayca seçebilirsiniz. Bu sayede firmanızın reklam ve tanıtım ihtiyaçlarına çözüm bulabilirsiniz.

Ofset Baskı
Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.    Gönder
    WhatsApp
    Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?