Tabela

Posh Reklam Tabela

Tabela Çeşitleri

Tabela; firmaların logoları, isimleri ve telefon numarası gibi bilgilerinin yazılı olduğu levhalardır. Bilgi, tanıtım ve reklam amacıyla farklı malzemelerden üretilen tabelaları kullanabilirsiniz.

Her türlü özel ve kamusal alanda tabelaları görebilirsiniz. Binaların içinde bilgi vermek ve yönlendirmek amacıyla tabela kullanılır. Yollardaki tabelalar ise aradığınız adresi kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur. Ayrıca bir firmanın bulunduğu yeri belli etmek, dikkat çekmek ve reklam amacıyla da tabela çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kutu harf tabela ve LED neon tabela gibi birçok farklı alternatifi  kullanmak istediğiniz yere göre belirleyebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan yeni ürünleri bütçenize uygun olanlar arasından seçebilirsiniz. Firmanızın ihtiyaç duyduğu tabela çeşitlerini incelemek ve teklif almak için Posh Reklam seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli ürün kullanımı ve zamanında teslimat konularına gösterdiği hassasiyet sayesinde Posh Reklam’ı güvenle tercih edebilirsiniz.

Tabela Nerelerde Kullanılır?

Tabelaları hem bilgi vermesi hem de yönlendirme yapması için yollarda, kurumların içinde ve dışında, alışveriş mağazalarında, restoran, kafe ve spor salonu gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Şehir içi ve şehirlerarası yollarda yön bulmak, mağazaların yerini belli etmek ve kurum içinde yer alan bölümleri ayırmak için tabela çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kaliteli materyallerle ve yeni nesil teknolojilerle hazırlanan tabela çeşitleri ışıklı ve özel tasarımlarla süslenebilir. Klasik ışıklı tabelalara alternatif olan LED ışıklı tabelaları uygun maliyetli olması sebebiyle tercih edebilirsiniz. Tabelanızın renkli ışıklarla daha cazip ve dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Markanızın tanıtımını en iyi şekilde yapabilmek için kurum kimliğinize uygun tabelalar seçebilirsiniz. Kamu kurumları için belirli ölçü ve özelliklere uygun olarak üretim yapılırken, özel firmalarda neon ışıklı farklı ürünler de kullanılabilir. Tabelanın büyüklüğü, kullanılan harfler, renkler ve ışıklarla markanızı öne çıkarabilirsiniz. Müşterilerinizi etkilemek ve reklamınızı yapmak için farklı yerlerde ve özelliklerde tabela konumlandırabilirsiniz. Bu sayede markanızın görünürlüğünü artırabilirsiniz.

Tabela Kullanmanın Faydaları

Tabela günlük hayatımızın parçası olan bir tanıtım aracıdır. Çevremizdeki yerleri tanıtan ve bir yer ararken bize yardımcı olan levhalardır. Tabela kullanmanın faydaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Özel veya kamu kurumunun bulunduğu yeri göstermesi için tabela kullanabilirsiniz.
  • Reklam ve tanıtım faaliyetleri kapsamında yeni müşteriler kazanmak için değerlendirebilirsiniz.
  • Tabelalar sayesinde ilgi çekebilirsiniz.
  • Yol ve yön bulmak için tabelalardan faydalanabilirsiniz.
  • Riskli durumları uyarı ve ikaz tabelasıyla önleyebilirsiniz.
  • Markayı oluşturan logo ve tasarımlarla özelleştirebilirsiniz. Bu sayede müşterilerin dikkatini çekmiş olursunuz.

Markanızın akılda kalıcılığını sağlamak ve potansiyel müşterileri çekmek için de tabelaları kullanabilirsiniz. Renkli, ışıklı ve farklı boyutlarda üretilen çeşitlerinden birini kolaylıkla seçebilirsiniz. Krom, pleksi, vinil germe ve alüminyum malzemeden özel olarak tasarlanan tabelalarla ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Tabela Fiyatları

Tabela ölçüleri, kullanılan malzeme, ışık türü ve özel taleplere göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Tabelayı kullanmak istediğiniz yerin iç mekan veya dış mekan olması tasarımı ve dolayısı ile fiyatı da etkileyen bir konudur. Totem, kompozit ve dijital baskılı tabelalar malzeme özelliklerine göre farklı yerlerde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bu sebeple farklı fiyatlamaya tabi tutulur. Kaliteli malzeme ve özenli işçilikle hazırlanan tabelaları, istediğiniz iç ve dış mekanda konumlandırabilirsiniz. Kurumunuzun reklam ve tanıtım faaliyetleriyle ilgili tam hizmet anlayışıyla çalışan Posh Reklam firmasından yardım alabilirsiniz. Reklam konusunda her türlü desteği tek bir yerden almanın avantajını yaşayabilirsiniz. Bu amaçla iletişim formunda istenen bilgileri doldurup, gönderebilirsiniz. Size özel olarak çalışılan teklif sayesinde reklam ve tanıtımlarınızı dilediğiniz gibi yapma şansına sahip olabilir, isteklerinize uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Tabela
Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.