Cepli Dosya

Posh Reklam Cepli Dosya

Cepli Dosya Çeşitleri

Reklamcılık faaliyetlerinde başarılı bir yere sahip olan cepli dosyalar; kurum ve kuruluşların evraklarını güvenli ve hijyenik bir şekilde muhafaza etmesini mümkün kılar.

Cepli Dosya

Baskılı Cepli Dosya

Özellike sunum, toplantı, iş görüşmesi gibi kurumsal imajın üst seviyelerde olduğu faaliyetlerde kullanılan bu dosyalar firmalar için önemli bir reklam aracıdır. Firmalar için özel bir fikirle tasarlanan bu dosyalar, markanıza üst düzey bir kurumsal imaj sunar. Markanıza ait ismin, logonun, sloganın ve iletişim bilgilerinin yer aldığı kaliteli baskılı cepli dosyalar ile sizler de firmanızın evraklarını güvenle taşıyabilirsiniz. Kartondan yapılan ve farklı renkli baskılarla estetik açıdan da şık hale getirilen bu dosyalar sayesinde başarılı bir reklamcılık faaliyeti yürütmeniz mümkündür.

 

Özel Ölçülerde Tasarlanan Cepli Dosyalar

Özel Ölçülerde Tasarlanan Cepli Dosyalar

Birçok alanda fonksiyonel bir kullanım sunan cepli dosyalar, özel tasarımı sayesinde kullanıcılarına büyük bir rahatlık sağlar.

İç bölmesinde yer alan cebi sayesinde dosyalarınızı düzenli ve güvenli bir şekilde muhafaza edebildiğiniz bu araçlar istenilen ölçülerde hazırlanabilir. Kaliteli kağıtlar kullanılarak son model baskılama cihazları ile tasarlanan bu dosyalar ile sizler de firmanızın ismini geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve genel olarak kullandığınız kağıt ebatlarına uygun olarak istediğiniz ölçülerdeki ürünleri uzun süre boyunca kullanmanız mümkündür. Geleneksel reklam araçlarından biri olan cepli dosyalar aracılığı ile sizler de firmanızın kurumsal imajını destekleyebilirsiniz.

Reklam Çalışmaları için Kaliteli Cepli Dosya Seçenekleri

Reklamcılık sektöründeki başarılı ve profesyonel hizmetleri ile adından söz ettiren Posh Reklam, cepli dosya ürünleri başta olmak üzere birçok ürün ile reklam ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur.

Kaliteden taviz vermeden hazırlanan birbirinden şık ve özgün tasarımlarla sizler de markanızın ihtiyaç duyduğu reklam araçlarına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti temelli hizmetleri ile kusursuz bir çalışma ortaya koyan Posh Reklam ihtiyaçlarınıza, isteklerinize ve bütçenize en uygun ürün reklam ürünlerini tasarlar. Tam hizmet anlayışı ile hareket eden ve firmanıza sağlamak istediğiniz tüm reklamcılık desteklerini en iyi şekilde sunan Posh Reklam’ı tercih edebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize hitap eden etkili reklam ürünlerine sahip olmanın avantajlarını yaşayabilir, hedef kitlenize kaliteli tasarımlarla ulaşabilirsiniz.

Reklam Çalışmaları için Kaliteli Cepli Dosya Seçenekleri
Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.    Gönder
    WhatsApp
    Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?