Display Ürünler

Posh Reklam Display Ürünler

Display Ürün Çeşitleri

Display ürünler, firmaların sıklıkla tercih ettiği reklam seçenekleri arasında yer alır. İngilizce bir kelime olan ‘Display’, Türkçede ‘göstermek’ anlamına geliyor.

Reklam stratejilerinin gereği olarak display ürünler kullanmak isteyen firmalar için çok çeşitli ürünler bulunuyor. Her sektöre hitap edebilecek display ürün, firmaların kendilerini doğru şekilde ifade edebilmesine yardımcı oluyor. Display ürünlerle en çok karşılaştığımız yer ise genellikle fuar ve kongre alanları oluyor. Firmalar, birçok farklı modelde ve boyutta olan display ürünü, müşterilerin ilgisini çekebilmek için reklam amaçlı kullanılabilirler.

Display ürünleri cazip kılan bir özelliği de taşınabilir olmalarıdır. Kolay taşınabilir ürünler olarak farklı organizasyonlarda da tekrar kullanılabilirler. Uzun vadeli bir kullanım olanağı sunan display ürünleri firmalar gittikleri her yere götürebilirler ve böylece gittikleri yerlerde bir reklam ürünü yaptırmak zorunda kalmazlar. Display ürünlerin taşınabilir ürünler olması firmanın reklam çalışmaları için harcadığı maliyetleri de azaltabilir.

Display Ürünler Nelerdir?

Uzun süreli reklam çalışmaları için ciddi faydaları görülen display ürünlerin en yoğun tercih edildiği diğer alanlar ise sergiler, satış noktaları ve seçim çalışmalarıdır. Popüler display ürünlere örnek vermek gerekirse: standlar, roll – up banner ve x banner ürünleri örnek gösterilebilir. Diğer display ürünler ise poster tutucu, opti çerçeve, ilan panosu, ayaklı poster pano, alüminyum çerçeve, omni çerçeve, menü ve bilgilendirme panosu, ışıklı pano, ışıklı menü, ışıklı totem, kaldırım panosu, broşürlükler, föylük, fuar masası, şikayet öneri kutusu, crown truss stand, örümcek stand, kontrol sistemleri, tanıtım standı, tv standları, ipad standları, yazı tahtası, dergilik, çerçeve, kutu, kürsü, masa bariyeri, duba, ledbox, bayrak, yelken, panel ve çerçeve gibi ürünlerdir. Bu display ürünler arasında fuar ve kongre gibi etkinliklerde en çok tercih edilen ürünlerden biri de örümcek stand olarak tanımlanır.

Örümcek Stand Nedir?

Örümcek stand, bir diğer adıyla da Pop Up Stand olarak bilinir. Sıklıkla tercih edilen display ürünlerinden biri olarak birçok yerde kullanım olanağı sunar. Oldukça estetik bir tasarıma sahip olan bu standlar genellikle sergi, konferans ve toplantı salonlarında kullanılır. Kolay taşınabilir olması ve tasarımı tercih edilmesini sağlayan önemli özellikleridir. Müşterinin talebine göre özel olarak tasarlanabilir olması da onu önemli stant türlerinden biri yapar. Kullanacağınız mekana göre özel ölçülerde yapılabilen ve malzeme olarak genellikle plastik ya da alüminyumdan oluşan bir üründür. Kurulumu da o kadar pratiktir ki kolay ve hızlı şekilde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Örümcek stant üç çeşide ayrılır:

  • Düz Örümcek Stant: Genellikle dar alanlar için tercih edilen düz örümcek stant, az yer kaplayarak birçok yerde kendisine kurulum alanı bulabilir.
  • Oval Örümcek Stant: Düz örümcek standa göre biraz daha geniş bir alana yayılır. Görsel açıdan daha dikkat çekici olması onun tercih edilmesine sebep olur.
  • U Örümcek Stant: Özellikle fuar alanlarında karşılaşabileceğiniz u örümcek stant, adeta bir ofis atmosferine sahip olduğu için ilgi çekicidir. Son derece kullanışlı bir ortam sunması onun tercih edilmesine neden olur. Ayrıca sunduğu konfor alanı hem müşterileri memnun eder hem de dikkatleri üzerine çeker. Bu sayede etkili bir reklamcılık çalışması gerçekleştirilebilir.

Örümcek stant ve diğer birçok display ürün çalışması için Posh Reklamcılık en kaliteli reklam ürünlerini sizlere sunar. Display ürünler açısından da zengin seçenek yelpazesine sahip Posh Reklam ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm display ürün talepleriniz için en kaliteli çalışmaları sizlere sunan Posh Reklamcılık sayesinde öncelikli reklamcılık hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Display Ürünler
Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.    Gönder
    WhatsApp
    Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?