Oneway Vision Baskı

Posh Reklam Oneway Vision Baskı

Oneway Vision Baskı Çeşitleri

Posh Reklam, firmanızın reklam ihtiyaçlarını “tam hizmet” anlayışı çerçevesinde karşılamak üzere kurulmuş bir reklam ajansıdır.

Oneway Vision Baskı

Posh Reklam Oneway Vision Baskı

Üretimde kaliteye ve zaman optimizasyonuna önem veren Posh Reklam, memnun müşteri ağını her geçen gün daha da büyüterek dijital baskı sektöründe bir adım önde olmayı başarmıştır. Posh Reklam hizmet başlıkları; Dijital Baskı, Ofset Baskı, Tabela, Promosyon Ürün ve Display Ürün olarak sıralanabilir.

Oneway Vision Baskı Nedir?

One Way Vision baskının bilinen bir diğer adı delikli folyo baskıdır. Reklam amaçlı kullanılan bu baskıların delikli olmasındaki en önemli amaç; iç tarafında dışarıyı gösterip, dış tarafından içeriyi göstermemesidir. Yani bu sayede ışığın yoğun olduğu yerlerden kapalı alanlar görünmez. Folyo malzemesinden yapılan Oneway Vision baskı; yalnızca cam yüzeye uygulanan, arkası yapışkanlı ve delikli bir üründür.

Oneway Vision Baskı Kullanım Yerleri

Oneway Vision baskı yalnızca cam yapılara uygulanan özel bir üründür. Ofis ve işyeri camlarında, araba camlarında, mağazalarda kullanılabilir. Aynı zamanda daha küçük ölçekli camlı yapılara da uygulanabilen bir baskı türüdür.

Oneway Vision Baskı Süreci

Posh Reklam, baskı sürecine ilk olarak müşterilerden alınan brief ile başlar. İstekler doğrultusunda tasarım oluşturulduktan sonra ise uygulamaya geçmeden yüzey ölçüleri en doğru biçimde alınır. Yüzey ölçüleri ve diğer önemli detaylar birkaç kere kontrol edilmeden baskıya gönderilmez. Tüm adımlar kaliteli ve ölçülü biçimde tamamlandıktan sonra Oneway Vision baskısı gerçekleştirilir.

 

Oneway Vision Baskı Nasıl Yapılır?

Oneway Vision Baskı Nasıl Yapılır?

Oneway Vision baskı, tasarımı yapılıp, ölçüleri belirlendikten sonra yüksek çözünürlüklü makinalarda basım işlemi yapılır.

Baskıya yakın mesafeden bakıldığı zaman sıfır hata ve fotoğraf kalitesinden farksız olduğu net bir şekilde görülür. Oneway Vision baskı, makinadan çıktıktan sonra yaklaşık 3 saat boyunca dinlendirilir ve sonrasında uygulamaya hazır hale gelir. Uygulanacak olan baskı dijital olduğu için herhangi bir solma durumu yaşanmaz.Bilgisayar teknolojisiyle tasarlanan ürünlerden biri olan One Way Vision Baskı hizmetinden yararlanmak istiyorsanız siz de hemen Posh Reklam ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, uygun ve kaliteli hizmet seçeneklerini incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.