Posh Reklam Takvim

Promosyon Takvim Çeşitleri

Markalar, geniş kitleler tarafından tanınmak, bilinmek ister. Bu noktada da ihtiyaç duydukları en önemli unsur, başarılı bir reklamcılık faaliyetidir.

Takvim

Tanıtım amacıyla yapılan bu girişimler beraberinde potansiyel bir müşteri kitlesi ve kurumsal bir marka imajı getirmektedir. Markalar, kendilerini potansiyel müşterilerine daha iyi bir izlenimle tanıtmak için birtakım promosyon ürünler kullanmaktadır. Takvimler de bu noktada başarılı bir promosyon ürünü olarak ön plana çıkar. Kişilerin günlerini, haftalarını ve hatta aylarını planmasını sağlayan bu önemli araç sayesinde hedef kitleniz ile aranızda samimi ve güvenilir bir köprü oluşturabilirsiniz. Personel ve müşterilerinize hediye olarak sunacağınız takvimler ile markanızın daha geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz.

 

Baskılı Takvim

Baskılı Takvim

Markanızın değerini müşterilerinizin gözünde yükseltme ve akılda kalıcılığı artırmada önemli bir rol üstlenen promosyon takvimler, sürekli olarak göz önünde bulunduğundan kalıcı bir reklam aracı olmaktadır.

Dilediğiniz dizayn ve boyutlarda hazırlanan yıllık takvimlerin üzerine markanıza ait özel logonun basılmasıyla firmanıza ait kılınabilmektedir. Uzun soluklu reklam araçlarından biri olan promosyon takvimler sayesinde müşterilerinize samimi bir jestte bulunabilirsiniz. Duvarda ve masada kullanılmak üzere iki farklı çeşitte üretilebilen bu ürünler, yıl boyu kullanılacak olması sebebiyle markanızın devamlı olarak göz önünde tutulmasını sağlar. Markanızın isminin geniş kitleler tarafından bilinmesi ve firmanızın faaliyetlerine olan rağbeti artırması konusunda başarılı bir etkiye sahip olan promosyon takvimleri personel ve müşterilerinize hediye olarak sunarak uzun soluklu bir reklamcılık faaliyeti gerçekleştirebilirsiniz.

Reklamcılığın Adresi: Posh Reklam

Reklam ve pazarlama sektöründe uzun yıllardır gerçekleştirdiği profesyonel hizmetiyle adından söz ettirmeyi başaran Posh Reklam, firmanızın tüm reklam ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Tam hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız bünyesinde, markanızın ihtiyaç duyduğu tüm reklamcılık faaliyetlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. Hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizle yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Sizler de alanında uzman personellerimiz aracılığı ile firmanızın gereksinim duyduğu reklam unsurunu kolayca belirleyebilir ve buna uygun bir çalışma planı hazırlayabilirsiniz. Kafanızda belirlediğiniz reklam ürününü direkt olarak tarafımıza iletmeniz halinde temin edilen süre içerisinde kullanıma hazır hale getirebiliriz.

Reklamcılığın Adresi: Posh Reklam
Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.    Gönder
    WhatsApp
    Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?