Kanvas Baskı

Posh Reklam Kanvas Baskı

Kanvas Baskı Çeşitleri

Dijital baskı kategorisi içerisinde yer alan kanvas baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımın baskı cihazı aracılığı ile kanvas yüzey üzerine aktarılmasıdır.

Kanvas Baskı

Birçok alanda dekoratif amaçla da kullanılan bu baskılama yöntemiyle reklamcılık alanında da sıkça karşılaşılmaktadır. Kanvas kumaş üzerine uygulanan dijital baskının kaliteli ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için uygun boyutların ve çözünürlüğün belirlenmesi gerekir. İş ve yaşam alanları başta olmak üzere birçok alanda dekoratif amaçla kullanılan kanvas baskılı tablolar, bulundukları ortama şık ve özgün bir hava kazandırır. Bireysel olarak kullanılabilen bu ürünleri markanızın adını ve logosunu baskılayarak etkili bir reklam aracı haline getirmeniz mümkündür.

 

 

Kanvas Baskı Tablolar

Kanvas Baskı Tablolar

Yeni nesil teknolojilerle tasarlanan baskı makinesi ve etkili bir tasarım programı ile dilediğiniz şekli, resmi, fotoğrafı, yazıyı kanvas kumaş üzerine oldukça kaliteli bir şekilde aktarmanız mümkün olur.

İstenilen boyutlarda hazırlanabilen kanvas baskı ürünleri, pano ve tablo uygulamasıyla estetik kaygıyı da ortadan kaldırır. Şık ve göz alıcı bir tasarımın altına yerleştirilen ideal boyutlardaki logo ile firmanızın ismini uzun süre boyunca yaşatabilir, geniş çaplı bir reklamcılık çalışması yürütebilirsiniz. Farklı renk, desen, boyut, yazı değişkenlerinin başarılı bir şekilde kombinlenmesi ile tasarlanan bu tablolar markanıza modern bir hava kazandırarak, firmanızın ismini öne çıkarmanıza yardımcı olur. Yüksek kaliteli baskı çözünürlüğü ile oldukça kaliteli sonuçların elde edildiği kanvas baskılar, işletmenizin dekorasyonunda da olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Şık ve Kullanışlı Kanvas Baskı Seçenekleri

Posh Reklam, tam hizmet anlayışı ile hareket ederek iş birliği içerisinde olduğu firmaların kanvas baskı ihtiyaçlarının hepsine en kısa sürede cevap verir.

Alanında uzman çalışma ekibi, kaliteli üretim materyalleri ve son teknolojik cihazları ile markanızın adını üst seviyelere taşırken daima yanınızdadır. Dijital baskı işlemleri ile dilediğiniz görseli herhangi bir aksaklık olmadan birebir dilediğiniz yüzeylere aktarır ve kullanımınıza sunar. Taahhüt edilen teslim tarihinden önce siparişinizi teslim eden firma, herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına oldukça titiz ve hassas bir çalışma yürütür. Bu noktada sizler de Posh Reklam ayrıcalıklarından faydalanabilir ve markanıza kurumsal bir imaj kazandırmanıza yardımcı olabilecek kanvas baskı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Kanvas Baskı Seçenekleri
Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.    Gönder
    WhatsApp
    Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?