Totem Tabela

Posh Reklam Totem Tabela

Totem Tabela Çeşitleri

Tabela çeşitleri arasında belki de en dikkat çekici seçeneklerden biri totem tabeladır.

Totem Tabela

Genelde büyük ebatlarda hazırlanır ve uzaklardan dahi kolay fark edilir olmasıyla ön plana çıkar. AVM gibi alanların önünde sıklıkla kullanılan totem tabelalar dikkat çekici bir reklam unsurudur. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir tabela modeli olarak şehirler arası yollarda ve büyük caddelerde kullanılması uygundur.

 

Totem Tabela Kurulumu Nasıl Yapılır?

Totem Tabela Kurulumu Nasıl Yapılır?

Totem tabelalar istenilen ölçü ve ebatta imal edilebilirler. Üretimi ve kurulumu deneyimli ve işini bilen ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir.

Totem tabela her türlü hava koşuluna dayanacak güçlü malzemelerden üretilmelidir. Tabela kurulumunun yapılacağı alan dikkatle seçilmelidir ve tabelanın boyutlarına göre hesaplamalar doğru şekilde profesyonel personeller tarafından yapılmalıdır. Totem tabelanın yerleştirileceği yere kurulum başlamadan önce beton dökerek zemin güçlendirmesi yapılmalıdır. Eğer tabelanın ebatları çok büyükse kurulum için bir vinç yardımı gereklidir. Daha sonra totem tabela doğru hesaplamaların ışığında kurulumu yapılarak yerine yerleştirebilir.

Totem Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Her siparişe uygun ebat ve tasarımda üretilebilen totem tabelanın da farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Tek bacaklı, çift bacaklı, ışıklı, ışıksız, kompozit, alüminyum, çelik saç, profil ve vinil germe gibi farklı özelliklere sahip totem tabela çeşitleri mevcuttur.

Totem Tabela Çeşitleri Nelerdir?
Totem Tabela Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Totem Tabela Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Totem tabelalar genel olarak çok gösterişli tabelalardır ve çok uzak mesafelerden dahi dikkati markanızın üzerine çekmeyi başarır.

İşletmenizin marka bilinirliğini arttırır ve potansiyel müşterilerinizde merak uyandırarak onları işletmenize yönlendirir. Cadde kenarlarında özellikle renkli tasarımlara sahip totem tabelaların insanlar üzerinde önemli etkileri olur; bu sebep ile büyük markalar da totem tabelalardan reklam aracı olarak faydalanırlar. Uzun ömürlü olması ile reklam maliyetleri de düşündüğünde karlı bir tanıtım aracına dönüşür. Totem tabelalar insanların hafızasında yer edinebilen bir görünüme sahip oldukları için markanıza değer katar.İşletmenize en uygun reklam fikirlerini ve totem tabela talebinizi hayata geçirmek için tam hizmet anlayışına sahip Posh Reklam ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir çalışma için Posh Reklam’ın uzman ekipleri size her konuda yardımcı olabilir. Detaylı bilgi için Posh Reklam’a ulaşabilir, ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.    Gönder
    WhatsApp
    Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?