Alüminyum Çerçeve

Posh Reklam Alüminyum Çerçeve

Alüminyum Çerçeve Çeşitleri

Alüminyum çerçeve iç, dış ve her türlümekân için gerekli olan afişler tasarlanıp reklam çerçevesiyle beraber poster ve afiş kullanımı için önden açılan alüminyum kapakları ile farklı bir deneyim yaratır akabinde pratik bir değişim sağlar.

Alüminyum Çerçeve

Alüminyum Çerçeve Ne için Kullanılır?

Poster afişlerini yapacağı reklamların hedeflerine ve amaçlarına ulaşmasına yardımcı olur. Alüminyum çerçeve içinde bulunan pet filim yansıma önleyici özelliği vardır ve her tarzdan afişlerinizi korur. İç ve dış mekan, cam ve birçok alan için farklı renk seçenekleri ve modelleri istenilen ölçüde yapılır ve imalatı gerçekleşir. Afiş, poster ve reklam görsellerinin değişimi çok kolay ve basittir. Alüminyum kapakları ön tarafından açıldıktan sonra pet koruyucu çıkarılır. Görsel ve pet film yerleştirilir ve alüminyum kapak kapatılır akabinde kolay ve basit şekilde değişim gerçekleşmiş olur.

Alüminyum Çerçeve Özellikleri Nelerdir?

  • Alüminyum çerçeve panolar iki tipte yapılmaktadır. Birincisi duvar tipi ikincisi ise ayaklı olarak iki modeli vardır. Ebat olarak 21×30 ve 100×140 cm arasında üretimleri yapılır.
  • Alüminyum çerçevelerin arka kısmına polistren levha koyulur. Böylece önüne konulan folyo veya kağıt görsel, olumsuz durumlardan korunmuş olur.
  • Alüminyum çerçevelerin önünde kullanılan malzeme parlamayı engelleyerek net bir görüş sağlayan ve afişinizin güneş ışınları dolayısıyla solmasını engelleyen UV filtreli PVC afiş koruyucudur.
  • İki tip köşe birleşimi vardır. Bunlar rondo köşe ve gönye köşe olarak adlandırılır. Rondo köşe tip köşe birleşimi malzemesi parlaktır, dekoratiftir ve daha estetik bir görünüm sağlar. Gönye köşe ise herhangi bir malzeme olmadan, profillerin 45 derece açı ile kesilmesi ve birleştirilmesi işlemi ile gerçekleştirilir.

Posh Reklam tam hizmet anlayışı ile ihtiyacınız olabilecek tüm reklam çalışmalarını gerçekleştirir. Detaylı bilgi almak için siz de Posh Reklam ile iletişime geçebilir alüminyum çerçeve dahil tüm reklam ürünleri için taleplerinizi iletebilirsiniz.

Alüminyum Çerçeve Kullanım Alanları Nelerdir?

Alüminyum Çerçeve Kullanım Alanları Nelerdir?

Alüminyum çerçevelerin kullanım alanları oldukça geniş ve kapsamlıdır. Hastanelerde, okullarda, fuarlarda, işyerlerinde, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda ve birçok kurum ve kuruluşlarda kullanılır.

İnsanların toplu olarak fazla bulundukları mekanlarda, duyuru, bilgilendirme ve tanıtım aracı olarak da kullanılır.

Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.