Kapı Tabelası

Posh Reklam Kapı Tabelası

Kapı Tabelası Çeşitleri

Üzerinde açıklayıcı metinlerin ve işaretlerin yer aldığı levhalara kapı tabelası adı verilir.

Kapı Tabelası

Bu tabelalar, günlük hayatta birçok kurum ve kuruluşta yer alır. Sizler de firmanıza kurumsal bir kimlik kazandırmak, ziyaretçilerinize kısa ama önemli bilgiler vererek işlemlerini hızlıca tamamlamalarını sağlamak için bu tabelalardan faydalanabilirsiniz. İş yerlerinde bir zorunluluk olan kapı tabelaları, bireylerin gidecekleri yeri bulmasına yardımcı olur. Şahıslara özel odalarda kullanılan levhalarda kişilerin isimleri ve unvanları yer alırken belli bir alanı bildiren levhalarda o birimin ismi yazılır. Sizler de işletmenizdeki alanları belirtmek, ziyaretçilerinizin gitmek istedikleri önü kolayca bulmalarını sağlamak için bu tabelaların ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

 

Özel Baskılı Kapı Tabelası

Özel Baskılı Kapı Tabelası

İşletmenizdeki birimleri belirtmek amacıyla sizler de özel baskılı kapı tabelalarının imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Farklı üretim materyalleri kullanılarak hazır hale getirilen bu tabelalar, kullanılacak alan itibariyle farklı boyutlarda üretilmektedir. Bu noktada kullanım sağlanacak alanın fiziksel koşulları da göz önünde bulundurulmalıdır. Kapı tabelaları, görüntü itibariyle basit ve minimal bir tasarıma sahip olsa da özgün ve şık bir tasarım fikriyle mekanlarda oldukça dikkat çekici bir hale gelebilir. Farklı renk, model, desen, boyutlarda hazırlanabilen bu tabelaları işletmenizin konseptine uygun bir tasarımla hazırlayarak dekoratif anlamda da şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İşletmenizin iç mimari yapısıyla bir bütün içerisinde olan kapı tabelaları hem estetik açıdan hem de amaca hizmet edebilme açısından beklentiyi karşılayan bir performans sergiler.

Özgün ve Şık Kapı Tabelaları

Reklamcılık ve pazarlama faaliyetleri, firma ve işletmelerin kurumsal bir kimlik kazanmalarında oldukça önemli bir etkiye sahiptir.

Bu sebeple firmalar, marka imajlarını yükseltmek ve hizmetlerini artırmak için profesyonel reklamcılık faaliyetlerine başvurur. Posh Reklam gerçekleştirdiği reklamcılık hizmetleriyle firmanızın bu alandaki tüm ihtiyaçlarını büyük bir titizlikle karşılar. Kaliteden ödün vermeden üretilen reklam araçları ve özgün tasarımlarla firmanıza çarpıcı bir imaj çizebilirsiniz. Alanında tecrübeli personeller, firmanızın ihtiyaç duyduğu kapı tabelalarını talepleriniz doğrultusunda tasarlar ve en kısa sürede teslimatını gerçekleştirir. Kaliteli, hızlı ve güvenilir Posh Reklam hizmetiyle sizler de markanıza kurumsal bir imaj kazandırabilir, daha geniş bir kitleye hitap etmeyi başarabilirsiniz.

Özgün ve Şık Kapı Tabelaları
Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.    Gönder
    WhatsApp
    Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?