Fener Tabela

Posh Reklam Fener Tabela

Fener Tabela Çeşitleri

Fener tabela; ışıklı olan ve yansıma özelliği bulunan tabelalardır. Geceleri de açık olan işletmeler için avantaj sağlayacak tabela çeşitlerinden biridir.

Fener Tabela

Duvara ya da zemine monte edilerek kullanılabilen bir tabeladır. Küçük ebatları ve pratik kullanım olanağı ile ofis girişi ve iş merkezi gibi küçük alanlarda da kullanılabilir. Özellikle markasının logosu ile ön plana çıkan firmalar fener tabela kullanarak estetik bir görüntü yakalayabilir. Geceleri ışıklandırma ile bütünleşen firma logosu dikkat çekici bir görünüm sergiler.

Fener Tabela Nerelerde Kullanılır?

Fener tabelalar her işletme için kullanılabilir reklam araçlarıdır. Fakat özellikle bar, cafe, lokanta, eczane ve market gibi dış mekanlarda da alanları olan işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir. Çift taraf, tek taraf, asmalı, ışıklı, duvara monteli ve zemine monteli gibi seçenekleri ile her alanda rahatlıkla uygulanabilir. Özel bir tasarım ve efektli ışıklandırmalar uygulanarak eğlence mekanlarında da dikkatli üzerine çekebilen bir tabela olarak kullanılabilir. Fener tabelalar AVM ve havalimanları gibi yerlerde de şık bir görünüm sunarak, kapalı mekanlarda da tercih edilebilir. Farklı model seçenekleri ile fener tabelalar, her işletme için potansiyel müşterilerin dikkatini üzerine çekebilir yapıdadır.

Fener Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Birçok fener tabela çeşidi bulunmaktadır. İşletmeniz için en uygun fener tabelayı seçebilmeniz için tüm seçenekleri dikkatle gözden geçirebilirsiniz. Kompozit tabela, alüminyum tabela, otantik tabela, ferforje tabela, elips tabela, oval tabela, ışıklı tabela, paslanmaz tabela ve eskitme tabela gibi fener tabela çeşitliliğe sahiptir.

.

Fener Tabela Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Fener Tabela Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Fener tabela için endüstriyel boya ile astar kullanılmalıdır. Bu şekilde paslanmaya karşı dayanıklı olacaktır. Aynı zamanda iç aydınlatmasında dış mekana dayanıklı olabilecek trafo, şerit ya da modül ledler kullanılması önemlidir.

Tabelanın dış yüzeyi de dayanıklı materyalden üretilmelidir.Reklamcılık alanında ihtiyacınız olabilecek her reklam hizmetini tek bir çatı altında bulabileceğiniz Posh Reklam ile birbirinden kaliteli ve dikkat çekici fener tabela modellerine ulaşabilirsiniz. Şirketiniz için ideal ve en dikkat çekici fener tabela tasarımına sahip olabilmek için Posh Reklam ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz

Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.