Kartvizit

Posh Reklam Kartvizit

Kartvizit Çeşitleri

Kurum ve kuruluşların isimlerini geniş kitlelere duyurmasında önemli bir etkiye sahip olan kartvizitler, reklamcılık sektörünün araçlarından biridir.

Kartvizit

Küçük ve özgün bir tasarımla dizayn edilen bu kartlar sayesinde markanızın ismi, hizmeti ve iletişim bilgileriniz hakkında müşterilerinize bilgi verebilirsiniz. Başarılı bir reklamcılık stratejisi olarak ön plana çıkan bu işlem sayesinde markanıza kurumsal bir kimlik kazandırarak hedef kitleniz ile aranızda güvenli bir köprü oluşturabilirsiniz. Minimal boyutlarda tasarlanan bu kartları işletmenize gelen misafirlerinize vererek, ihtiyaç halinde markanızın profesyonelliğine başvurmalarını sağlayabilirsiniz. Markanızın tanınırlığı açısından önemli bir reklamcılık faaliyeti olarak öne çıkan kartvizitler ile müşterilerinizle başarılı iletişim kanalları oluşturabilirsiniz.

Özel Baskılı Kartvizit

Markanızın tanınırlığını artırmak, potansiyel müşterileriniz tarafından akla gelen ilk isim olmak ve geniş kitlelere hitap edebilmek için özel olarak tasarlanan kartvizitlerden faydalanabilirsiniz. Özel ölçülerde çalışılabilen ve farklı malzemeler kullanılarak üretilen bu kartların üzerine markanızın ismini ve logosunu yerleştirerek firmanızın ismini daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Kaliteli baskısı ve özgün tasarımı ile dikkat çekiciliğinin artırıldığı bu reklam araçları ile potansiyel müşteri kitlenizin sizlere kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kuşe, bristol ve tual kağıtlar kullanılarak üretilen kartvizitinizin üzerinde istediğiniz renk ve puntoda yazı stili tercih edebilirsiniz. Markanıza kurumsal bir kimlik kazandırmada önemli bir görev üstlenen bu kartların üzerine QR kod ekleyerek markanız hakkındaki detaylı bilgilere dijital ortamdan ulaşılmasını da sağlayabilirsiniz.

 

Kullanışlı ve İşlevsel Kartvizitler

Kullanışlı ve İşlevsel Kartvizitler

Firmalar, kurumsal olma amacını gerçekleştirmek için reklam ve pazarlama faaliyetlerine başvurur.

Posh Reklam, marka ve işletmelerin kurumsal bir kimlik kazanma yolundaki çalışmalarında yanlarındadır. Tam hizmet anlayışı ile hareket eden firma, reklamcılık alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm unsurları en kısa sürede güvenilir bir şekilde size sağlar. Bu noktada tabelacılıktan promosyon ürünlerine, kartvizitlerden çeşitli baksılama yöntemlerine kadar tüm süreçler özenle yönetilir. Alanında uzman personel ekip, yenilikçi hizmet anlayışı ve garantili işlemlerle süreç sonunda herhangi bir mağduriyet yaşamadan dilediğiniz şekilde kartvizitler bastırabilirsiniz. Sizler de firmanızın isim bilinirliğini artırmak, sektörde adınızdan söz ettirmek ve kurumsal bir imaj yakalamak için Posh Reklam hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Teklif Formu

Bir Teklif Al

Hizmetlerimizden faydalanmak için, aşağıdaki talep formunu doldurun ve teklif alın.    Gönder
    WhatsApp
    Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?